REJESTRACJA: 570 250 404

Jestem magistrem fizjoterapii i dyplomowanym terapeutą manualnym zajmującym się pracą z pacjentami w celu kompleksowego diagnozowania i leczenia dysfunkcji oraz bólu narządu ruchu.


Zajmuję się edukacją pacjenta, która zapobiega nawrotom dolegliwości. Prowadzę również medyczny trening terapeutyczny (MTT). Jest on swego rodzaju metodą leczenia schorzeń i urazów narządu ruchu. Trening ten zapobiega także nawrotom dolegliwości.


W swojej pracy skupiam się na znalezieniu przyczyny problemu i uświadomieniu jej pacjentowi. Tylko wtedy jest szansa żeby problem nie powracał.


Cały czas dokształcam się zawodowo uczestnicząc w szkoleniach uczących najnowszych metod leczenia stosowanych w fizjoterapii. Obecnie biorę udział w zaawansowanym 4-letnim szkoleniu  z zakresu Ortopedycznej Terapii  Manualnej, która jest swego rodzaju najwyższym stopniem specjalizacji w fizjoterapii.


Moim celem jest usprawnianie, zmniejszanie dolegliwości oraz edukacja pacjenta. W pracy i w życiu staram się propagować zdrowy i aktywny styl życia.

 

Certyfikaty:

 

 

 

 

 

© 2016 - RehabiltiacjaTMT Jędrzej Karpowicz